ساختمان سیمرغ


 

 

زودبست نما – پروژه ساختمان سیمرغ

مشخصات پروژه :

محل : مشهد – میدان بیمارستان امام رضا

ارتفاع ساختمان : 35 متر

عرض نمای ساختمان : 16 متر

مدت زمان نصب  داربست : 4 روز کاری

زیر پایی,راه پله موقت,سیستم دسترسی,تجهیزات ساختمانی,داربست ایمن,داربست

شرکت تسکو مفتخر است اعلام نماید پروژه ای دیگر را در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از داربست نمای زودبست با بالاترین سطح ایمنی در شهر مشهد به اتمام رسانیده است . طراحی نمای ساختمان سیمرغ به گونه ای است که دارای پیش آمدگی ها و انحناهای فراوانی است. به همین علت تصمیم مهندسین مجرب بر این شد که داربست زودبست با فاصله ای 2 متری از نما اجرا گردد تا در حین انجام نمای ساختمان مشکلی در مراحل کار کارگران به وجود نیاید.

در ابتدا نوع چیدمان داربست توسط مهندسین شرکت تسکو با ارائه نقشه اجرایی به کارفرما ابلاغ گردید و سپس با توجه به جزئیات نقشه ، اکیپ اجرایی به محل اعزام و شروع به کار کرد.

نوع داربست پیشنهادی شرکت تسکو

داربست,پروپوزال,طرح پیشنهادی,طراحی

 داربست ایمن,,داربست نما,داربست مدولار,طراحی داربست
 

این داربست پس از طراحی و تصمیم گیری مهندسین در سریع ترین زمان ممکن و تنها در چهار روز کاری اجرا گردید. این سرعت در اجرا را مدیون نوع بست ها و اجزای مدولار سیستم داربست نمای زود بست می باشیم.

داربست نما,زودبست,داربست مدولار,داربست ایمن


همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید ، با یاری گرفتن از زیرپایی ها ،  پلت فرم ها و گاردریل های زودبست فضایی ایمن جهت کار کارگران در تراز های ارتفاعی مختلف به وجود آمد و همچنین کل داربست زود بست در تراز های تعیین شده ( مطابق نقشه و محاسبات ) به سازه اصلی بنا متصل گردید.

با توجه به فاصله پیشنهادی 2 متری از سازه بنا داربست زودبست به ناچار بر روی محل عبور عابر پیاده بنا گردید. با این وجود مهندسین جهت ایمنی عابرین پیاده از براکت های تولیدی شرکت تسکو استفاده نمودند. این براکت ها بر روی المان های عمودی و پایه های زودبست متصل می شوند و فضایی ایمن را جهت عبور مرور عابرین پیاده ایجاد می نماید.

براکت,زیرپایی داربست,داربست ایمن,داربست نما

همان طور که در تصویر مشاهده می نمایید این براکت ها از چندین خرپا تشکیل شده است که به راحتی مانع افتادن اجسام و ابزار بر روی افراد عبور کننده  می شود. بریس ها ( مهارهای) مورب در تمامی ابعاد داربست زودبست را از نیروهای جانبی حفظ می کند.

در ادامه تصاویر این پروژه را میبینیم
داربست نما,داربست مدولار,زودبست,داربست ایمن
زودبست,داربست نما,داربست مدولار,براکت,زیرپایی

 

 

بازدید : 11351
TESKO.CO.IR © 2009-2014 , ALL RIGHT RESERVED. Power & Developer By Persian IT