داربست

خانه / داربست

اسکافلد

داربست (اسکافلد) یک سازه ی فلزی و یا چوبی است که بدون شک یکی از اساسی ترین تجهیزات ساختمان سازی محسوب می شود. اسکافلد عموما یک سازه ی موقت است و برای ایجاد دسترسی به قسمت های مختلف در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

در خرید و نصب داربست (اسکافلد) باید اصول ایمنی و استاندارد بسیار سختگیرانه مورد توجه قرار گیرند. ایمنی در کار در ارتفاع بر روی اسکافلد یکی از مهم ترین دغدغه های کارفرمایان در پروژه های ساختمانی است. اسکافلدها با توجه به جمس و نوع پروژه های ساختمانی انواع مختلفی دارند.

یکی از مهمترین تجهیزات ساختمانی که تا چندی پیش در کشورمان کمتر مورد به روزرسانی قرار گرفته بود داربست است. تسکو پیشرو در ارائه راه کارهای نوین، ایمن و کارآمد، این مهم را یکی از شاخه‌های اصلی خود قرار داده تا محصول اختصاصی خود در این زمینه را طراحی و تولید نماید. زودبست، داربستی ایمن محصول شرکت تسکو می باشد.

این داربست نه تنها کلیه نیازها در زمینه ساختمانی را مرتفع می کند که کاربرد آن در صنایع دیگر همچون تأسیسات و تعمیر نگهداری نیز حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است با توجه به رویکرد تسکو در تنوع محصولات این مجموعه انواع داربست‌های دیگر مرسوم را از قبیل داربست چکشی و داربست مثلثی نیز با برترین کیفیت تولید می نماید.