نمایشگاه big5 دبی 1388


 

 

نمایشگاه Big5 بزرگترین نمایشگاه ساختمان در حوزه خلیج فارس به شمار می رود.که همه ساله با حضور شرکت های ساختمانی معتبر از سراسر جهان در دبی برگزار می گردد.
نمایشگاه Big5 از 2 الی 5 آذر ماه در دبی برگزار گردید که بیش از 2800 شرکت از کشور های مختلف آسیا، اروپا، آمریکا، در این نمایشگاه محصولات خود را در معرض نمایش قراردادند.
در مجموع 40.000 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند که سهم شرکت تسکو بین 600 تا 700 بازدید کننده بوده است. از این تعداد بازدید کننده 120 شرکت ارتباط تجاری و کاری خوبی با تسکو برقرار نمودند که 32 شرکت از ایران و مابقی از کشورهای قطر، عراق، هند، عربستان، کویت، بحرین، امارات، اروپا، آفریقا، آسیای شرقی، پاکستان و غیره بودند.
نمودار زیر سهم بازدید کنندگان هر کشور را نمایش می دهد.
 


 
زمینه فعالیت این شرکتها نیز طبق نمودار زیر می باشد.

 
شرکت تسکو به عنوان یکی از نمایندگان ایران با اختصاص غرفه ای در شان و منزلت یک شرکت ایرانی در این نمایشگاه حضور یافته و به پشتوانه تجارت و تخصص خود تواناییهای خود را به معرض نمایش گذاشت.
شرکت تسکو با هدف ایجاد ارتباطات جدید بین المللی و داخلی ، اطلاع از فن آوری های روز صنعت ساختمان به ویژه در زمینه  فعالیت خود و معرفی و ارائه یک محصول جدید به بازار داخل و. خارج ، در نمایشگاه حضور پیدا کرد.
یکی از افتخارات شرکت تسکو در این نمایشگاه طراحی و ساخت محصولی جدید با عنوان زودبست می باشد که مورد توجه بازدید کنندگان خارج و داخل کشور قرار گرفت .
این محصول بنا بر تجارب هیئت مدیره و مدیریت شرکت تسکو و همچنین تحقیقات و بررسی های طولانی و کاملی که توسط واحد تحقیقات و فنی شرکت تسکو و نیاز مبرم صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان،تولید  گردیید.این محصول با نام تجاری زودبست توسط شرکت تسکو به ثبت رسیده است.
زودبست نوعی داربست کاملاً متفاوت می باشد که ویژگی های منحصر به فردی داشته و به نیاز بازار پاسخ داده است.
ایمنی بالا، سرعت بسیار بالا در نصب،دوام و قیمت مناسب از دلایل اصلی تولید این محصول (زودبست)به شمار می آید.برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت www.zoodbast.com   دیدن فرمایید،همچنین می توانید جهت دریافت بروشور و کاتالوگ و اطلاعات فنی با شرکت تسکو تماس حاصل نمایید.
 
 
 
 

 

 

 


بازدید : 15718
TESKO.CO.IR © 2009-2014 , ALL RIGHT RESERVED. Power & Developer By Persian IT